Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 listopada 2012

Odbył się Przegląd Spektakli Profilaktycznych

Odbył się Przegląd Spektakli Profilaktycznych
fot. M.Gucik / UM Jastrzębie

W piątek 23 listopada w kinie "Centrum" odbyła się II edycja Miejskiego Przeglądu Spektakli Profilaktycznych. - Młodzież tańcem, śpiewem i grą aktorską pokazała, jak rozumie walkę z nałogami - tłumaczą organizatorzy.

Najlepsi w konkursie okazali się uczniowie z Zespołu Szkół nr 2. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci Gimnazjum nr 1 oraz Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek. Wyróżnienie w kategorii najlepszy aktor powędrowało do Jakuba Drzewieckiego z Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek.

- Jesteście w tak młodym wieku, że problemy mogą się pojawiać. Dlatego należy pamiętać, że wszystko musi mieć swój umiar, a to najlepsza przestroga dla zwalczania nałogów - powiedział prezydent Marian Janecki, który objął honorowy patronat nad tym wydarzeniem.

Zorganizowany przez Straż Miejską konkurs skierowany był do uczniów z jastrzębskich szkół, choć w tym roku pojawiła się także młodzież ze szkoły w Drogomyślu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zorganizują Przegląd Spektakli Profilaktycznych Zorganizują Przegląd Spektakli Profilaktycznych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!