Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 listopada 2012

Spotkania z Kluzik-Rostkowską i Gadowskim

Spotkania z Kluzik-Rostkowską i Gadowskim
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek jastrzębianie mogą spotkać się z politykami Platformy Obrywatelskiej. Poseł Krzysztof Gadowski organizuje spotkanie w "Kaktusie", a Joanna Kluzik-Rostkowska w dawnym kinie "Panorama".

Jak zapowiadają organizatorzy, na obu spotkaniach zostaną przedstawione dokonania rządu i plany na przyszłość.

Joanna Kluzik-Rostkowska spotka się z wyborcami o godz. 15.00 w siedzibie Towarzystwa "Sprawni Inaczej", ul. 11 Listopada 2 w dawnym kinie "Panorama".

- Pani poseł pragnie zaprezentować, co zostało zrealizowane podczas 5 lat rządów Platformy Obywatelskiej i jakie są plany na rok 2013 i do końca kadencji. Ale przede wszystkim głównym tematem rozmów z Wyborcami będą kluczowe problemy, "kluczowe nie dla władzy, nie dla opozycji, ale dla ludzi" - zapowiadają organizatorzy spotkania.

Natomiast poseł Krzysztof Gadowski swoje spotkanie zaplanował na 18:30 w klubie "Kaktus". - Wspólnie możemy porozmawiać na temat pięciu lat stabilnego rozwoju podczas rządów Platformy Obywatelskiej 2007-2012, jak również projektów zapowiedzianych przez premiera Donalda Tuska - zachęcają organizatorzy spotkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Którędy do niepodległości?" "Którędy do niepodległości?"

Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Kosrzewski Roman29.11.2012 5:26

Kluzik-Rostowska,to największy"kabociorz RP"!Że ona ,po tym co "dokonała"ma odwagę stanąć przed ludżmi!Ona na dla "kasy" - nie tylko zmienia Partie jak "rękawiczki"'ale...to kanalia!

hej27.11.2012 19:38

Pani Joasiu, niech pani rozłoży nogi, my, Jastrzębianie, czekamy na to!!! Joasiu, rozłóż nogi!!!! Zdesantowali babę do Rybnika, a baba nie wiedziała nawet gdzie ten Rybnik jest, żenada, dno, dno, dno.

hej27.11.2012 19:35

Dziewczyna lekkich obyczajów. A to PiS, a to PJN, a to PO, komu, komu, bo idzie Joasia Kluzik do domu@!@@@

cukero27.11.2012 11:13

Giertych?
Razem z gajowym szedł w pochodzie. Tak więc oficjalnie, czy nieoficjalnie - jest to przyjaciel platformersów.
Jedna zgraja trupów politycznych, którym pozostało już tylko lecieć na kasę...

elPOer27.11.2012 6:36

Kiedy PO zaprosi Giertycha? Ten to by furorę dla PO przysporzył.

krzychukrzychu26.11.2012 22:42

Przed panem jedno z najważniejszych głosowań w pana karierze.
Zagłosujesz pan za postawieniem Premiera Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu, czy postąpisz pan, jak mężczyzna.

Jakby to zgrabnie ująć - Głosowanie Ostatniej Szansy ;)

zenko26.11.2012 21:23

PO w sejmie zalegalizowała ustawę o GMO.Wg. mnie i nie tylko mnie żywność GMO jest rakotwórcza, tzn. niebezpieczna nie tylko dla zdrowia ale i życia.Jeżeli uchwalają takie ustawy po cichu,bez rozgłosu to chcą po cichu WYMORDOWAĆ CZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA!!!!!!! Tak jak to robi morderca w nocy, żeby nikt nie widział zakrada się i atakuje nie widoczny dla innych.PO-wcy obudzcie się bo jesteście narzędziami w rękach morderców

Pokaż wszystkie opinie (21)