Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
27 listopada 2012

Posłowie PO rozmawiali w Jastrzębiu o Polsce

Posłowie PO rozmawiali w Jastrzębiu o Polsce
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

26 listopada w Jastrzębiu odbyły się dwa spotkania polityków Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami. Najpierw z jastrzębianami rozmawiała Joanna Kluzik-Rostkowska, a później Krzysztof Gadowski.

O godzinie 15:00 odbyło się spotkanie Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Z uwagi na to, że siedzibą spotkania była siedziba stowarzyszenia "Sprawni inaczej" głównym tematem rozmów były sprawy osób niepełnosprawnych. Jak powiedziała posłanka PO, jedną z największych porażek rządu były właśnie działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Drugie spotkanie organizował Krzysztof Gadowski. W jednej z sal klubu Kaktus poseł prezentował plany rządu. Prezentacja została podzielona na trzy bloki: Rodzina, Praca i Inwestycje. Poruszono m.in. kwestie in vitro, urlopów macierzyńskich, dofinansowań dla Polski z Unii czy umowy śmieciowe.

Największe zainteresowanie wzbudziły jednak pytania mieszkańców, którzy rozpoczęli zażartą dyskusję. - To co zrobiliście przez ostatnie 5 lat to populizm i propaganda - powiedziała jedna z mieszkanek. W odpowiedzi, poseł Krzysztof Gadowski wykazywał co rządowi udało się zrobić.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Którędy do niepodległości?" "Którędy do niepodległości?"

Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy Przybysze z kosmosu nakazali mu grać w szachy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Olek28.11.2012 8:28

Nikt w normalnych państwach nie działa według zaleceń i wytycznych Salonu III RP, czyli obecnie wytycznych PO oraz mediów "mętnego nurtu". W innych krajach wszyscy działają dokładnie odwrotnie. Im zależy na silnym państwie oraz walce o własne interesy.Natomiast obecnej "elicie" naszego kraju współtworzonego przez reżim totalitarny musi zależeć na czym innym. I zależy. Na tym, by Polska była krajem skarłowaciałym, w którym żyje upodlony i złamany Naród, niezdolny do zabrania głosu w swoim imieniu i w swojej sprawie. Polska po 1945 roku została zarażona wirusem upodlenia. I ten wirus dziś jest podtrzymywany przez elity dominujące w kraju.Oto więc "Plan dla Polski" na najbliższe lata.

porada27.11.2012 23:44

Jeśli PO jest w Jastrzębiu to łapcie się za kieszenie, dobrze wam radzę.

Do Bogusi27.11.2012 23:28

Popierając SLD twierdzisz, że przejadane przez urzędy pieniądze powinny trafić do biednych. Czyli nadal chcesz grabić obywateli tylko dawać na coś innego (w zasadzie to samo). Dlatego nie krytykuj bo dla zwykłego obywatela te poglądy są bez różnicy. Wy już byliście.

do mu-barak o-ba-ma27.11.2012 21:38

Ależ patrzę na ich ręce i na to co robią tymi rękoma już ponad 20-cia lat, i ich czyny świadczą o tym że mają w d...ie nas i nasz los.Jeżeli zobaczyłeś ten film na youtubie ''elity-polsko żydowskie'' to zobaczyłeś kto obalił tą złą komunę, no to teraz zachęcam zobacz inny film kto tę komunę wprowadzał w Polsce i w jaki sposób. Na youtubie wpisz hasło ''żydokomuna''.

Olek27.11.2012 21:35

Nie wypada tak kopać leżącego."Polacy nic się nie stało",przecież Polska w budowie.

Mu-barak O-ba-ma27.11.2012 20:43

Ale sie czepiliscie pochodzenia i wyznania. Czy to wazne skąd kto jest? Liczy się człowiek i to co robi. Poza tym jesli mój dziadek był Żydem to znaczy ze ja też jestem? Dobre sobie haha. Jesteście ograniczonymi umysłowo ślepcami, którzy zamiast patrzeć ludziom na ręce zwalają na ich pochodzenie. Na łatwizne idziecie lenie

stary27.11.2012 20:11

do tru

Coś mi się zdaje że mamy koalicje PO-PIS. My będziemy rządzić a wy głupków udawać a wszystko i tak pójdzie do naszego wspólnego koszernego worka

Pokaż wszystkie opinie (17)