Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
28 listopada 2012

Konkurs kaligraficzny. Wyłonili najładniej piszących

26 listopada przyznano nagrody najładniej piszącym. Konkurs przeznaczony był dla młodzieży i dorosłych  mieszkańców naszego miasta, którzy zajmują się kaligrafią.

- W dobie komputerów, piękne pisanie zanika. Niestety coraz mniej osób zajmuje się kaligrafią, czyli sztuką starannego i estetycznego pisania. Jednak dla podtrzymania tej pięknej umiejętności co roku klub „Kaktus” organizuje konkurs kaligrafii - wyjaśniają ideę konkursu organizatorzy.

W sumie dostarczono 29 prac, 15 w kategorii młodzież i 14 w kategorii dorosłych. W kategorii młodzież zwyciężyła Patrycja Paprotny. Ponadto jury przyznało dwa wyróżnienia, dla Magdaleny Sołtysik i Adrianny Jędrzejak.

Wśród dorosłych najlepsza okazała się Ewa Wrożyna. Drugie miejsce zajęła Henryka Moroń, a trzecie Elżbieta Andrejko. Przyznano także dwa wyróżnienia, dla Anny Sacewicz i Kingi Jędrzejak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017" Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!