Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 listopada 2012

Konkurs kaligraficzny. Wyłonili najładniej piszących

26 listopada przyznano nagrody najładniej piszącym. Konkurs przeznaczony był dla młodzieży i dorosłych  mieszkańców naszego miasta, którzy zajmują się kaligrafią.

- W dobie komputerów, piękne pisanie zanika. Niestety coraz mniej osób zajmuje się kaligrafią, czyli sztuką starannego i estetycznego pisania. Jednak dla podtrzymania tej pięknej umiejętności co roku klub „Kaktus” organizuje konkurs kaligrafii - wyjaśniają ideę konkursu organizatorzy.

W sumie dostarczono 29 prac, 15 w kategorii młodzież i 14 w kategorii dorosłych. W kategorii młodzież zwyciężyła Patrycja Paprotny. Ponadto jury przyznało dwa wyróżnienia, dla Magdaleny Sołtysik i Adrianny Jędrzejak.

Wśród dorosłych najlepsza okazała się Ewa Wrożyna. Drugie miejsce zajęła Henryka Moroń, a trzecie Elżbieta Andrejko. Przyznano także dwa wyróżnienia, dla Anny Sacewicz i Kingi Jędrzejak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Handel i matematyka, czyli konkurs dla najlepszych Handel i matematyka, czyli konkurs dla najlepszych

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!