Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
29 listopada 2012

W ZS nr 5 odbędzie się Maraton Pisania Listów

W ZS nr 5 odbędzie się Maraton Pisania ListówMaraton Pisania Listów w ZS nr 5 w 2011 roku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po raz kolejny Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II bierze udział w ogólnoświatowym Maratonie Pisania Listów w obronie więźniów sumienia. Maraton odbędzie się 8-9 grudnia. Przyjść może każdy chętny.

8 grudnia o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie XIII Maratonu Pisania Listów. - Do tej chwili jesteśmy jedyną szkołą w mieście, która przyłącza się do tej akcji - informuje Katarzyna Małoszyc, nauczyciel historii w ZS nr 5.

Maraton Pisania Listów to akcja Amnesty International, organizacji zajmującej się prawami człowieka. Każdy jej uczestnik będzie mógł napisać list do jednego z więźniów sumienia. Wszystkie listy zostaną przeliczone i wysłane do Amnesty International.

Zobacz jak wyglądał Maraton Pisania Listów w 2011 roku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmieniają świat słowami - bronią kobiet Zmieniają świat słowami - bronią kobiet

Będą bronić kobiet walczących o prawa człowieka Będą bronić kobiet walczących o prawa człowieka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!