Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 listopada 2012

Wpadli na gorącym uczynku okradając sklep

Wpadli na gorącym uczynku okradając sklep
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dwie osoby zostały zatrzymane podczas kradzieży towarów ze sklepu przy ulicy Zielonej. Mężczyzna i kobieta byli już wcześniej karani. O włamaniu do sklepu poinformował policję świadek zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w środę w nocy. 40-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta włamali się do jednego ze sklepów przy ul. Zielonej. Podczas kradzieży zauważył ich mężczyzna, który zawiadomił policję i właściciela sklepu. 

- Dwoje włamywaczy w trakcie alkoholowej imprezy postanowiło uzupełnić zapasy. Ostatecznie w tym celu włamali się do pobliskiego im sklepu. Wpadli w trackie kiedy kobieta przez wybitą szybę podawała mężczyźnie butelki wódki oraz papierosy do reklamówki - informuje policja.

Okazało się, że oboje byli już wcześniej karani. Właściciel sklepu odzyskał niemal w całości skradzione towary.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
bleeeeeee30.11.2012 16:24

"właściciel sklepu odzyskał NIEMAL wcałości skradzione towary" - czyli jednak coś zdążyli wypić...

Olek30.11.2012 13:24

"Zauważył ich mężczyzna", który powinien dostać nagrodę,a "uczciwych inaczej" pokazać jako przykład,którzy doszli do wniosku,że wszystko jest nasze.