Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 listopada 2012

Odcinek A1 oddany, ale trzeba omijać most

Odcinek A1 oddany, ale trzeba omijać most
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 30 listopada można jeździć odcinkiem autostrady A1 z Katowic do granicy czeskiej. Został stworzony specjalny przejazd, który będzie omijał feralny most w Mszanie.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie może oddać mostu to użytku z powodu wad konstrukcyjnych, stąd wydłużenie czasu realizacji całego odcinka autostrady A1. Żeby jednak usprawnić komunikację w regionie GDDKiA utworzyła objazd, którym pojadą samochody omijając most.

10-kilometrowy objazd odbywa się na jednym pasie. Kierowcy będą musieli zjechać na objazd w Świerklanach by potem wrócić na gotową autostradę, która znajduje się za mostem w Mszanie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drużyna biegowa "Kobiety na 5+" najliczniejsza na "Jastrzębskiej 10" Drużyna biegowa "Kobiety na 5+" najliczniejsza na "Jastrzębskiej 10"

Jastrzębianin sprawcą wypadku na A1.  Ranny ma złamany kręgosłup  Jastrzębianin sprawcą wypadku na A1. Ranny ma złamany kręgosłup

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hej01.12.2012 9:56

W przyszłym roku województwo ma zamiar tylko 7 km dróg wojewódzkich wyremontować, to zaszaleją.