Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 grudnia 2012

Festiwal Sztuk Walki: rozbijali deski, kopali i rzucali

Festiwal Sztuk Walki: rozbijali deski, kopali i rzucaliZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 30 listopada na hali widowiskowo-sportowej odbył się Festiwal Sportów i Sztuk Walki. Na macie swoje umiejętności pokazali zawodnicy judo, karate kyokushin, aikido oraz boksu.

Jak co roku Festiwal Sportów i Sztuk Walki organizowany był pod hasłem walki z narkomanią i alkoholizmem. Sekcje judo, karate kyokushin, aikido oraz boksu zaprezentowały swoje umiejętności. Karatecy rozbijali deski, a judocy, jak co roku, przedstawili sport w nieco humorystycznej odsłonie. Pomagali im bokserzy z BKS Jastrzębie oraz tancerze z klubu tańca MOSiR. Przed pokazem każdej z dyscyplin prezentowano krótki film.

Wydarzenie na trybunach oglądało około 800 osób. Internauci mogli oglądać transmisję z festiwalu na JastrzebieOnline.pl.

Impreza finansowana była ze środków Urzędu Miasta. Organizatorem był klub judo Koka Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Maja10.12.2012 8:07

ohajo,subiektywny-san! :):):):)

no cóż,ortografia jest bezwzględna i sprawiedliwa:):):):)zbyt duży ten twój szacunek do siebie,zbyt mały dla innych.Zdecydowanie najczęściej powinieneś używać słowa przepraszam(gomen na),łatwo zapamiętasz,kojarzy się z z łacińskim "nomen omen"-gomen,haha:) pisze się ??? też łatwo zapamiętać,rysujesz pysk wilka,potem krzyżyk z takim zawijasem i pochylone małe h.Oby nauka nie poszła w las:):):):)
PS

subiektywny krytyk09.12.2012 22:07

Tylko czy z szacunku dla siebie (i innych) nie powinno być duże Ja (Ty, On Ona)? :P
Domo arigato gozaimashita jest używane do rzeczy które się wydarzyły (ale czy koniecznie dawno?).
Wyrażenie Domo arigato gozaimashita używane jest też na koniec treningów niektórych sztuk walki (choćby aikido ale być może nie na każdym dojo). W ten sposób dziękuje się sensei i współtrenującym.
Oczywiście głowy bym nie dał czy to jest poprawnie używane.

Pozdrawiam

Maja09.12.2012 19:37

Subiektywny,powinno być:'Dziękuję i ja(z małej litery,w języku niemieckim piszemy dużą)

Domo arigato gozaimasu.'To co napisałeś jest formą czasu przeszłego,dziękujesz(haha bardzo uprzemie i oficjalnie)za to, co sie wydarzyło już dawno.

Dobranoc:):):):)oyasumi nasai

subiektywny krytyk09.12.2012 19:13

Dziękuje i Ja. Domo arigato gozaimashita :)

Maja09.12.2012 14:19

oczywiście,subiektywny,zaraz pomogę ci w kłopotach:):):):) ten błąd był fatalny,spłonęła nadzieja na zakończenie twojej błazenady,aczkolwiek jestem dobrej myśli(tu-w myśli-pojawił się obrazek odpowiedniej pozycji)
Konfrontacja zawodników przebiegła pomyślnie,za co wszystkim serdecznie dziękuję.Osu
PS
subiektywny,żegnam ozięble.

kf09.12.2012 10:58

"Także dziękuję wszystkim "Mistrzom Ciętej Riposty" ale mam wrażenie, że za tym skrywa się desperacja."

chlopiee przeciez ty jestes tu najwiekszym desperata, daj sobie juz spokoj ze swoimi zalami, ok moze nie byl to pokaz ktory by zachwycil (to tez opinia moich znajomych) ale wszyscy sie starali i chyba chcieli wypasc jak najlepiej, nie spinaj sie juz tak i moze dalej "interesuj sie" kultura wschodu. Krowa ktora duzo ryczy , malo mleka daje , mam wrazenie ze swoja wiedze o SW czerpiesz tylko z filmow i moze spodziewales sie cyrkowych sztuczek i latania ponad trybunami??

subiektywny krytyk09.12.2012 2:23

Ponownie przepraszam, oczywiście dobrowolnie poddam się karze. Czy mogę przesyłać do Ciebie teksty abyś sprawdzała czy nie ma takich błędów jak ten. Bo rozumiem, że to zmieniło sens wypowiedzi (tym samym mogło być trudne do zrozumienia) lub co gorsza przez ten błąd spłonęła jakaś wioska w Afryce. Mea Culpa.

Jeśli ten tekst zawiera błędy - bez obaw Maja znajdzie je wszystkie, za co dziękuję.

Pokaż wszystkie opinie (38)