Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 grudnia 2012

30 listopada w ZSH otwarto Szkolną Izbę Pamięci

W Zespole Szkół Handlowych odbyła się uroczystość otwarcia Szkolnej Izby Pamięci. Będą tam gromadzone materiały dotyczące zesłańców syberyjskich.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru Gimnazjum Zesłańców z Oddziałami Integracyjnymi nr 5. POdczas uroczystości wręczono Odznaki Honorowe Sybiraków zasłużonym osobom oraz udekorowano sztandar ZSH Krzyżem Sybiraków.

Uczniowie przygotowali dla wszystkich przedstawienie „Śladami Sybiraków”, które było wstępem do oficjalnego otwarcia Szkolnej Izby Pamięci.

W Szkolnej Izbie Pamięci gromadzone są materiały dotyczące zesłańców Sybiru. Izba z czasem będzie wzbogacała się o nowe dokumenty czy eksponaty z czasów zsyłki na Sybir

Polub i udostępnij
Czytaj też

W ZSH o misjach franciszkańskich w Afryce W ZSH o misjach franciszkańskich w Afryce

Odbyło się spotkanie integracyjne ZSH z ZS nr 7 Odbyło się spotkanie integracyjne ZSH z ZS nr 7

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Olek04.12.2012 10:25

Może warto,aby uczniowie także pamiętali,że to zbrodniarze komunistyczni na Sybir wysyłali,a dzisiaj w Polsce ich spadkobiercy chcą przyzwoitych ludzi pouczać jak mają żyć,co czytać i jak myśleć mają.