Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 grudnia 2012

Superniania odwiedziła uczniów ZS nr 10

Superniania odwiedziła uczniów ZS nr 10
fot. ZS nr 10

W poniedziałek 3 grudnia, Zespół Szkół nr 10 odwiedziła Dorota Zawadzka, bardziej znana jako Superniania z programu telewizyjnego. Gość spotkał się z dziećmi oraz odpowiadał na pytania rodziców.

Dorota Zawadzka przyjechała na zaproszenie szkoły z okazji obchodzonego 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Najpierw Superniania spotkała się z dziećmi. Na powitanie uczniowie przygotowali dla niej, krótki muzyczny występ. Potem dzieci zadawały pytania dotyczące pracy czy życia prywatnego.

O godzinie 16:00 rozpoczęło się spotkanie z rodzicami. Na początku Superniania wygłosiła krótki wykład o wychowaniu i niepełnosprawności dzieci. Podała też proste zasady, które powinny obowiązywać w kontaktach rodziców z dziećmi. Później był czas dla rodziców na zadawanie pytań..

- Miałam w Jastrzębiu-Zdroju chyba 3 wizyty i do tego dwie prywatne. Spotkamy się z ludźmi, w szkołach a tak na prawdę nie mam czasu kiedy zobaczyć miasta do którego przyjeżdżam - mówiła Dorota Zawadzka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski

"Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum "Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
:)05.12.2012 14:25

...A potem skasować 10 000.

Zainteresowany04.12.2012 19:47

Takie inicjatywy pokazują, że ci znani z telewizji, nie tylko uśmiechają się do nas ze szklanego ekranu, ale potrafią do nas przyjechać z tego wielkiego świata, pochylić się nad dzieckiem i jego rodziną i wsłuchać się w ich problemy i potrzeby.