Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
5 grudnia 2012

JSW chwali się nowym filmem w technice 3D

JSW chwali się nowym filmem w technice 3D
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębska Spółka Węglowa chwali się na swoich stronach nowym filmem promocyjnym, który został zrealizowany w technice 3D. Film jest dostępny w internecie w tradycyjnej formie 2D.

Film był kręcony w sierpniu i wrześniu w zakładach Grupy JSW. - Fabularyzowany ponad 7-minutowy film kręcony w technologii 3D pod ogólnym hasłem „Najlepsi w jednej drużynie JSW” pokazuje specyfikę całej Grupy, ale w zupełnie nowatorski, niekonwencjonalny sposób - informuje JSW.

W filmie oprócz pracowników spółki, zagrali także m.in. siatkarze Jastrzębskiego Węgla, hokeiści GKS JKH Jastrzębie, dzieci pracowników oraz liczni statyści.

Premiera filmu odbyła się w Barbórkę w jastrzębskim kinie Centrum w Jastrzębiu-Zdroju. Płyta z filmem jest rozdawana partnerom biznesowym JSW, uczestnikom licznych konferencji, a także jest dołączana do tegorocznych kalendarzy JSW. 

Internauci mogą oglądać flim na stronie JSW. Jest to jednak wersja tradycyjna, czyli dwuwymiarowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
maro08.12.2012 16:45

dlaczego nie pokazali ludzi ktorzy codziennie na pierwszej lini frontu robót "wydobywa to co najlepsze" ?? Tylko jakąś nadszytygarzyne ktora potrafi jedynie ferment siać

Gość06.12.2012 20:50

Ten sztygar co zakłada lampę pomarańczce xD to chyba fragment humorystyczny xD

Grigori06.12.2012 19:09

Film trzeba pochwalić atrakcyjnie zrobiony z pomysłem. Jako wizytówka spółki ekstra.
Osobiście zrobił bym jeszcze jeden ciężkiej, niekiedy morderczej pracy górnika żeby każdy zobaczył na własne gały jaki to kawałek chleba a w szczególności tym co tak zazdroszczą .

Gość05.12.2012 22:41

.in. siatkarze Jastrzębskiego Węgla, hokeiści GKS JKH Jastrzębie a piłkarzy mają gdzieś, chociaż cali oflagowani ich logiem grają

Gość05.12.2012 21:22

Słabeee. Ciekawe ile hajsu na to dali?