Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 grudnia 2012

Wydano nową książkę o uzdrowisku w Jastrzębiu

„Uzdrowisko Jastrzębie-Zdrój. Archiwum perły województwa śląskiego w XX-leciu międzywojennym” to tytuł najnowszej książki Jarosława Mrożkiewicza. Promocja książki odbędzie się 11 grudnia w siedzibie Galerii Historii Miasta.

Publikacja Jarosława Mrożkiewicza to liczący ponad pół tysiąca stron obszerny wybór dokumentów z przedwojennego archiwum właścicieli uzdrowiska, Mikołaja i Józefa Witczaków.

- Książka znacząco pomnaża naszą wiedzę o funkcjonowaniu jastrzębskiego kurortu w najlepszym okresie jego istnienia - informują organizatorzy spotkania..

Wydawcą publikacji jest Miejski Ośrodek Kultury. Podczas promocji przewidziane jest spotkanie z autorem książki, będzie również możliwość nabycia publikacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię

Książka o Kamilu Gliku niedługo w sprzedaży Książka o Kamilu Gliku niedługo w sprzedaży

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
fan18.12.2012 9:28

40 tys. poszło w błoto. Ciekawe jakich argumentów użyje UM, aby wytłumaczyć taki wydatek. Popularyzacja wiedzy o mieście? Na tym polu książka to porażka.

Gość09.12.2012 10:14

Pan Mrozkiewicz to wzor poslugiwania sie polszczyzna.

Elwis06.12.2012 18:14

w jakiej cenie będzie można nabyć powyższy tytuł? :)

jej06.12.2012 15:05

miejmy nadzieję, że będzie to napisane po polsku, gramatycznie i aktualne, bo wcześniejsze publikacje pana Siemko to wołały o pomstę do nieba.