Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 grudnia 2012

Ostatnia szansa na dotację na założenie firmy!

Ostatnia szansa na dotację na założenie firmy!
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Tylko do 12 grudnia będzie można składać wnioski na otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Osoby, które chcą rozpocząć swój własny biznes muszą się pospieszyć.

Bezrobotni, którzy są zainteresowani dotacją, przed złożeniem wniosku muszą się zgłosić do doradców zawodowych. Szczegóły znajdują się na stronie Powiatowego Urzędu Pracy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego

MZK: przychody 44 mln zł, dotacja 31,5 mln zł MZK: przychody 44 mln zł, dotacja 31,5 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Marta09.12.2012 13:10

W Szwecji dają obywatelom dotacje na wynajęcie mieszkania w Norwegii, żeby obywatelom tam wyjeżdżającym łatwiej szukało się pracy. U nas daje się pieniądze tylko po to, żeby obywatel nie figurował jako osoba bezrobotna....Wymiot jakiś....

Gość08.12.2012 0:04

@Pan Informator, dziękuje za informacje :)

Pan InformatorPan Informator07.12.2012 18:17

@Gość, dotację w nowym roku zapewne będą. Do 12 grudnia jest ostatnia szansa aby uzyskać dofinansowanie jeszcze w tym roku.

Gość07.12.2012 18:02

A co, w 2013 już nie będzie dotacji na otworzenie własnej działalności ????

ok07.12.2012 9:23

rząd to schizofrenicy, daja kasę na założenie, a to co istnieje to niszczą bzdurnymi przepisami, wysokimi opłatami, karami, kontrolami itd.