Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 grudnia 2012

Odbyła się I Jastrzębska Biesiada Barbórkowa

W niedzielę 9 grudnia odbyła się I Jastrzębska Biesiada Barbórkowa. Jastrzębianie bawili się słuchając śląskiej muzyki i jedząc tradycyjne przysmaki.

Na imprezie pojawili się przedstawiciele władz Jastrzębia, członkowie Rady Miasta, był również poseł Grzegorz Matusiak i Wiceminister Rozwoju Regionalnego Adam Zdziebło.

Organizatorzy są bardzo zadowoleni z imprezy i uważają ją za bardzo udaną. Spotkanie uświetnił Mirek Jędrowski z zespołem. Były również kabaretowe skecze w gwarze śląskiej i tańce. Impreza odbyła się w hali "Omega".

I Jastrzębską Biesiadę Barbórkową zorganizowali: Miasto Jastrzębie-Zdrój, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Omedze odbędzie się Biesiada Barbórkowa W Omedze odbędzie się Biesiada Barbórkowa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
biesiadniczka10.12.2012 21:17

Wszystko było super!! Nie było żadnych incydentów więc nie wiem skąd ten pierwszy komentarz. Uczestnicy rwali się do zabawy i nie trzeba było nikogo do niczego namawiać i ochotników do konkursów nie brakowało. Czas zleciał w mgnieniu oka. Szczęśliwe twarze organizatorów mówiły wszystko i nikt nie wątpi, że Jastrzębska Biesiada będzie kontynuowana co roku. Brawo Szrek i Fiona, brawo dzidziuś Jaruś i dzidziuś Jędruś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D.10.12.2012 18:41

Jak...? Przecież wszystko było OK:)

Gość10.12.2012 14:04

A teraz powinien sie pojawić artukuł policyjny jak to się zachowali uczestnicy tych biesiad