Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 grudnia 2012

Młodzi hokeiści wygrali Christmas Cup w Tychach

Młodzi hokeiści wygrali Christmas Cup w Tychach
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Drużyna młodzieżowa JKH GKS Jastrzębie w miniony weekend wzięła udział w Turnieju Christmas Cup MOSiR Tychy. Finałowy pojedynek z drużyną ze Słowacji wygrali jastrzębianie i to do nich powędrowały złote medale.

W zawodach brali udział hokeiści z rocznika 1998 i młodsi. Łączenie w turnieju wystąpiło 5 drużyn - JKH GKS Jastrzębie, ŁKH Łódź, Kadra Śląska, HK 95 Panthers Povazska Bystrica oraz gospodarze Tyskie Lwy MOSM Tychy.

Jastrzębianie w całym turnieju strzelili 28 bramek, o jedną więcej niż znajdujący się na drugim miejscu hokeiści ze Słowacji, z którymi JKH GKS Jastrzębie wygrali w finałowym meczu 4:1.

Oprócz drużynowego sukcesu, młodzi hokeiści z naszego miasta odnotowali sukcesy indywidualne. Najlepszym obrońcą został Mateusz Barszczewski, najlepszym strzelcem Dominik Jarosz, a najlepszym zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie Jakub Michałowski.

Skład JKH GKS Jastrzębie:
Sobaszkiewicz, Świerczyna, Barszczewski, Witas, Pelaczyk, Jarosz, Paś M., Pałucki, Kot, Czekanowski, Michałowski, Sołtys, Paś D., Szubert, Idasiak, Rogalski, Szadkowski, Borowiak I., Nalepka Cieśla, Wałęsa.
Trener: Mariusz Bernacki

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!