Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
12 grudnia 2012

Górnicy zagrają w siatkę o Puchar Prezesa JSW

Górnicy zagrają w siatkę o Puchar Prezesa JSW

W najbliższą niedzielę pracownicy kopalni Jastrzębskiej Spółki Węglowej zagrają w turnieju siatkarskim o Puchar Prezesa JSW. Wstęp jest wolny.

Mecze siatkarskie będzie można oglądać 16 grudnia od 8:30 w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju. W turnieju wezmą udział drużyny z takich kopalń jak Zofiówka, Borynia, Jas-Mos, Pniówek, Krupiński oraz Budryk.

Finał zaplanowany został na 22 grudnia o godzinie 14:00 w hali przy al. Jana Pawła II, czyli przed meczem Jastrzębskiego Węgla z Asseco Resovią Rzeszów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska Spółka Węglowa zawyża wynagrodzenia Jastrzębska Spółka Węglowa zawyża wynagrodzenia

JSW: Monitorować efektywność produkcji JSW: Monitorować efektywność produkcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jan13.12.2012 11:20

A kogo to interesuje?