Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 grudnia 2012

Górnicy zagrają w siatkę o Puchar Prezesa JSW

Górnicy zagrają w siatkę o Puchar Prezesa JSW

W najbliższą niedzielę pracownicy kopalni Jastrzębskiej Spółki Węglowej zagrają w turnieju siatkarskim o Puchar Prezesa JSW. Wstęp jest wolny.

Mecze siatkarskie będzie można oglądać 16 grudnia od 8:30 w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju. W turnieju wezmą udział drużyny z takich kopalń jak Zofiówka, Borynia, Jas-Mos, Pniówek, Krupiński oraz Budryk.

Finał zaplanowany został na 22 grudnia o godzinie 14:00 w hali przy al. Jana Pawła II, czyli przed meczem Jastrzębskiego Węgla z Asseco Resovią Rzeszów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zapłaciła 1,4 mld zł do budżetu państwa JSW zapłaciła 1,4 mld zł do budżetu państwa

JSW zanotowała wzrost kosztów JSW zanotowała wzrost kosztów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jan13.12.2012 11:20

A kogo to interesuje?