Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
12 grudnia 2012

JSW pomaga młodym wynalazcom z Jastrzębia

JSW pomaga młodym wynalazcom z Jastrzębia
fot. JSW

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju podczas ostatnich targów Brussels Innova zostali odznaczeni złotym medalem w kategorii "Młody Wynalazca". Jastrzębska Spółka Węglowa również otrzymała odznaczenie - za wspieranie działań, innowacyjności i promocji wynalazków.

11 grudnia siedzibę JSW odwiedzili uczniowie i opiekunowie, którzy brali udział w targach. Wręczyli prezesowi Jarosławowi Zagórowskiemu Krzyż Kawalerski Orderu Wynalazczości, przekazany im w Brukseli przez Komisję Odznaczeń Belgii ds. Wynalaczości.

Jastrzębska Spółka Węglowa współpracuje z ZS nr 6 od 2004 roku wspierając uzdolnionych uczniów. - Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę, która przynosi obopólną korzyść zarówno szkole, jak i JSW, która jest postrzegana jako mecenas młodych wynalazców z Jastrzębia - powiedział wicedyrektor szkoły.

- Cieszymy się, że możecie się rozwijać, podróżować po świecie i propagować na świecie najlepsze rozwiązania techniki. A, że przy okazji odnosicie tak znakomite sukcesy, to nic tylko gratulować - mówił Jarosław Zagórowski, prezes JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
zwolennik reżimu13.12.2012 20:17

Jak to JSW wywrotowcom pomaga??? Co na to Kim Donk Tusk????

joe12.12.2012 21:54

Tak, Kuba, to przede wszystkim zdolny informatyk a że chciał zrobić legalną manifestację, teraz chodzi po sądach. Dobrze, że sądy wycofują się z karania go.

Elwis12.12.2012 21:12

Ejjj czy to nie jest przypadkiem ten Jakub Król co go ciągają po sądach za manifestacje o ACTA? xD