Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
13 grudnia 2012

Bracia strzelają bramki w meczu reprezentacji

Bracia strzelają bramki w meczu reprezentacji
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Radosław i Łukasz Nalewajka strzelili po jednej bramce dla reprezentacji Polski w meczu Mistrzostw Świata Dywizji IB. Polacy pokonali drużynę z Wielkiej Brytanii 6:2.

Mecz między Polską i Wielką Brytanią, rozgrywany Doniecku na Ukrainie, nie rozpoczął się dobrze dla Polaków. Już po 11. minutach przegrywali 0:2. Dalsze losy spotkania potoczyły się jednak pomyślnie. W 25. minucie wyrównującą bramkę strzelił Radosław Nalewajka. Minutę przed końcem drugiej tercji drugi z braci, Łukasz dostał podanie od swojego brata i wpakował krążek do bramki Anglików.

To drugie zwycięstwo Polaków w turnieju Mistrzostw Świata Dywizji IB. 13 grudnia polska reprezentacja zagra z Ukrainą. Wynik będzie miał istotne znaczenie w kontekście walki o awans do dywizji IA.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
olek13.12.2012 12:32

nieznajomy znasz znaczenie wyrazu patologia

nieznajomy13.12.2012 12:07

znajomy ale od ciebie jadem jedzie

znajomy13.12.2012 11:35

dwaj bracia ktorzy sami siebie nawzajem ... patologia