Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
13 grudnia 2012

49 małżeństw świętowało swój wspólny związek

49 małżeństw świętowało swój wspólny związek
fot. UM Jastrzębie

W środę w Domu Zdrojowy odbyło się spotkanie 49 jastrzębskich par, które w tym roku świętowały złote, szmaragdowe, diamentowe i platynowe gody.

39 małżeństw obchodziło 50. rocznicę ślubu, 6 par 55. rocznicę, ale były również po dwie pary, które świętowały 60 oraz 65 lat wspólnego życia.

W trakcie uroczystości prezydent miasta Marian Janecki wręczył w imieniu Prezydenta RP okolicznościowe medale. Spotkanie uświetnił występ zespołu Druga Młodość.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

65 lat w związku małżeńskim 65 lat w związku małżeńskim

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Elka14.12.2012 23:37

Ja również zakochana 25 lat w jednym mężu - nie, to nie zboczenie, ale jesteśmy niemodne ;) Jak tak się rozglądam , wszyscy eksperymentują z kolejnymi ... jakoś im nie wychodzi ;)
Pozdrawiam :)

Gość14.12.2012 10:03

do Izabeli...skoro tak uważasz,znajdz sobie innego do łózka haha

Izabela13.12.2012 18:54

Mam za sobą 25 rocznicę ślubu , ale zastanawiam się ... tyle lat wciąż z jednym facetem w łóżku czy to nie zboczenie :)))