Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
14 grudnia 2012

Jastrzębska biblioteka ma nowy sprzęt komputerowy

Jastrzębska biblioteka ma nowy sprzęt komputerowy
fot. Tom Davison / photoxpress.com

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała dotację w kwocie blisko 20 tysięcy złotych na zakup sprzętu komputerowego. Pieniądze pochodziły z Instytutu Książki, który realizował program "Kraszewski. Komputery dla bibliotek".

Jastrzębska biblioteka całą kwotą przeznaczyła na zakup sześciu komputerów wraz z oprogramowaniem oraz na zakup urządzenia wielofunkcyjnego.

- Cztery z zakupionych komputerów przeznaczone będą dla czytelników do korzystania z zasobów Internetu. Dwa pozostałe umożliwią bibliotekarzom katalogowanie zbiorów i udostępnianie ich on-line - informuje biblioteka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
x16.12.2012 20:36

co wy z głupoty gadacie, spokojnie 3tys za komputer można dać i to jeszcze z monitorem, + 6 oryginalnych systemów operacyjnych i na pewno 6 M.Office, do tego UW. Nie wiem co wy za dziadostwo w domu macie, skoro dla was 3 tys to dużo jak za komputer, a przecież nie o to chodzi, żeby ten komputer po 2 latach nie nadawał się już nawet do przeglądania internetu.

fan16.12.2012 8:51

I do tego urządzenia wielfunkcyjne... oOu gdzie tu widzisz przepłacony przetarg?

Gość16.12.2012 8:38

Sześć dobrych komputerów to 15 tys. zł.

oOu15.12.2012 11:41

Co za wsytd, że cieszymy się z sześciu komputerów przepłaconych na przetargu..