Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 grudnia 2012

Wspólny trening jastrzębskich judoków i bokserów

Wspólny trening jastrzębskich judoków i bokserów
Zdjęcie archiwalne
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

12 grudnia w sali bokserskiej odbył się wspólny trening zawodników klubu bokserskiego oraz judoków z "Koki" Jastrzębie. W przyszłym tygodniu to bokserzy zawitają na matę i będą poznawać tajniki judo.

Wspólny trening miał na celu pokazanie judokom podstawowych technik i pozycji obronnych wykonywanych podczas walki bokserskiej. Kolejne spotkanie sportowców odbędzie się w przyszłym tygodniu. Wtedy to bokserzy będą uczyć się judo.

- W okresie roztrenowania zawodnicy potrzebują czynnego wypoczynku i dlatego podjęliśmy współprace z Bokserskim Klubem, który pozwolił nam na wspólny trening - powiedział trener judoków, Robert Radlak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!