Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
14 grudnia 2012

Międzynarodowy turniej hokeja młodych hokeistów

Międzynarodowy turniej hokeja młodych hokeistów
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Od 14 do 16 grudnia na lodowisku Jastor rozgrywany będzie Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie. Zmierzą się między sobą zawodnicy z rocznika 2002 i młodsi.

Na jastrzębskim lodowisku zobaczymy trzy polskie drużyny - JKH GKS Jastrzębie, MUKS Naprzód Janów oraz MOSM Tychy). Zagrają też trzy czeskie zespoły - HC AZ Havířov, HK Nový Jičín i HC ZUBR Přerov. Oprócz meczów rozegrane zostaną indywidualne konkursy na celność strzałów czy umiejętność operowania kijem.

Jest to piąty turniej w ramach "Pierwszej edycji Międzynarodowego Czesko-Polskiego Turnieju Hokejowego Młodzieży". Projekt został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Tychy wygrywają na Jastorze w karnych Tychy wygrywają na Jastorze w karnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!