Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 grudnia 2012

Na Jastorze zmierzyli się młodzi hokeiści

  • Na Jastorze zmierzyli się młodzi hokeiści
  • Na Jastorze zmierzyli się młodzi hokeiści
  • Na Jastorze zmierzyli się młodzi hokeiści
Więcej zdjęć:
Zobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend na lodowisku Jastor rozgrywany był Międzynarodowy Turniej Hokeja na lodzie zawodników z rocznika 2002 oraz młodszych. Drużyna JKH GKS Jastrzębie znalazła się na 4. miejscu.

Zawody organizowane były w ramach czesko-polskiego projektu. Był to już szósty, czyli przed ostatni turniej z tych zaplanowanych w projekcie.

Na jastrzębskim lodowisku pojawiło się sześć drużyn - 3 polskie i 3 czeskie. Młodzi hokeiści z JKH GKS Jastrzębie uplasowali się na czwartej pozycji. Na pierwszym miejscu znaleźli się zawodnicy z HC ZUBR Přerov. Oprócz meczów rozegrane zostały indywidualne konkursy na celność strzałów i operowanie kijem.

Po świętach drużyny ponownie spotkają się na kolejnym turnieju. Tym razem w  Havířove będą rywalizować zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!