Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
17 grudnia 2012

Jastrzębianie na wyprawie w Białce Tatrzańskiej

  • Jastrzębianie na wyprawie w Białce Tatrzańskiej
  • Jastrzębianie na wyprawie w Białce Tatrzańskiej
  • Jastrzębianie na wyprawie w Białce Tatrzańskiej
  • Jastrzębianie na wyprawie w Białce Tatrzańskiej
Więcej zdjęć:
fot. materiały dla prasy

W piątek 14 grudnia grupa jastrzębian wyruszyła do Białki Tatrzańskiej. Był to wyjazd w ramach "Jastrzębskich wypadów do Białki Tatrzańskiej" organizowanej przez Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso oraz Zarząd Osiedla Barbary.

Dla większości uczestników było to otwarcie nowego sezonu narciarskiego. Przez trzy dni jastrzębianie mogli zjeżdżać na nartach, snowboardzie czy zażywać kąpieli w basenach termalnych.

- Sobotni wieczór umilała nam góralska kapela, która swoimi przyśpiewkami wprowadziła nas w klimat tego cudownego regionu Polski. Mieliśmy okazję zasmakować przepysznych specjałów prawdziwie góralskiej kuchni - informują organizatorzy wyjazdu.

Kolejny wyjazd do Białki Tatrzańskiej już 11 stycznia. Chętni mogą się zgłaszać pod numerem telefonu 694 732 855. 3-dniowy wyjazd kosztuje 150 złotych - wraz z przejazdem, noclegami, wyżywieniem oraz ubezpieczeniem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Są jeszcze miejsca na wyjazd do Białki Tatrzańskiej Są jeszcze miejsca na wyjazd do Białki Tatrzańskiej

Kolejna wizyta jastrzębian w Białce Tatrzańskiej Kolejna wizyta jastrzębian w Białce Tatrzańskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!