Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 grudnia 2012

Dwa wypadki w poniedziałek. Dwie osoby w szpitalu

Dwa wypadki w poniedziałek. Dwie osoby w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek na jastrzębskich drogach doszło do dwóch wypadków, których przyczyną była nadmierna prędkość. Do pierwszego z nich doszło na ulicy Rybnickiej, do drugiego na ulicy Libowiec.

Do pierwszego wypadku doszło wcześnie rano, na ulicy Rybnickiej. - Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący fiatem pandą, 35-letni mieszkaniec Jastrzębia, znajdując się na skrzyżowaniu z ulicą Gagarina, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mitsubishi, którym jechał 26-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego - relacjonują policjanci.

W wyniku zdarzenia kierowca pandy ze stłuczeniem głowy i szyi został przewieziony do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Również niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych było prawdopodobną przyczyną drugiego wypadku, który miał miejsce około godziny 15:30 na ulicy Libowiec.

- 21-letni jastrzębianin, kierujący volkswagenem, stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyźnie nic się nie stało, jednak odłamki pojazdu raniły przechodzącego w pobliżu 16-latka. Jastrzębianin z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. 21-latek był trzeźwy - informuje polica.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość19.12.2012 19:04

Takie oszołomy niech sobie lepiej darują wszelkich komentarzy, gdyż szkoda czasu na ich czytanie. I szkoda miejsca na tym ciekawym portalu.

rrr19.12.2012 16:48

Cukero, może policjanci byli na prochach i im się przywidziało?

rysio19.12.2012 16:32

warunki na polskich drogach dopuszczają tylko jazdę na wstecznym:)

dla was Pan Ktoś19.12.2012 14:43

Znowu SWD. Gdyby tam nie jechał to by kierowca Pandy z nikim się nie zderzył.

obiektyw18.12.2012 23:22

Tak, my postawiliśmy świtała i my robimy korek :)

....18.12.2012 21:56

znowu SJZ...

cukero18.12.2012 15:01

prawdopodobnie ćpali i stąd te problermy

Pokaż wszystkie opinie (9)