Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 grudnia 2012

Hokeiści z Jastrzębia pomagają potrzebującym

  • Hokeiści z Jastrzębia pomagają potrzebującym
  • Hokeiści z Jastrzębia pomagają potrzebującym
  • Hokeiści z Jastrzębia pomagają potrzebującym
Więcej zdjęć:
Zobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

20 grudnia hokeiści z JKH GKS Jastrzębie postanowili pomóc potrzebującym rodzinom i udali się na zakupy do supermarketu, gdzie wybierali najpotrzebniejsze produkty.

W akcji wzięła udział dwójka jastrzębskich hokeistów - Mateusz Danieluk oraz Tomasz Kulas. Sportowcy wraz ze swoimi małymi pomocnikami odwiedzili supermarket Carrefour, gdzie robili zakupy dla potrzebujących rodzin. Wśród produktów znalazły się m.in. makarony, cukier, przetwory czy środki czystości. Dwójka hokeistów nie szczędziła pieniędzy i zrobiła zakupy warte ponad 900 złotych.

Następnie udali się do rodzin z Miejskiego Ośrodek Pomocy Społecznej, gdzie wręczyli świąteczne prezenty.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
olo23.12.2012 15:30

jojko, żałosne. Gdybyś chociaż wiedział na czym taka praca polega, to nie mieliłbyś bez sensu ozorem. Pozdro dla myślących!

emeryt22.12.2012 1:51

Panie FRANC Ważne kto daje kase ,daj mi kase a zrobie takie zakupy że hej .PS to chyba twoje dziecko jest na fotkach :)

świąteczny nastrój21.12.2012 16:12

Super sprawa tylko tak dalej! Znanych ludzi biorących udział w tego typu akcjach fotografuje się i pisze o tym by nam pokazac jak się powinno robic mając więcej od innych... Wystarczy spojrzec na akcje "szlachetna paczka" tam znani ludzie dają przykład a paczek jest co roku więcej daje każdy kto ma i chce się podzielic... pozdro dla normalnych

jojko21.12.2012 14:09

a teraz to nie pozostaje nic innego jak pogonić Marketing Manager i innych pasożytów i nierobów i, drodzy państwo, przeznaczyć ich przydziały na kartki na żarcie oraz ich wypłaty dla osób naprawdę potrzebujących.
nieroby i pasożyty zwane Marketing Manager, znajdą sobie robotę w innych miejscach pracy, bo są przecież wybitnymi i potrzebnymi pracownikami.

Marketing Manager JKH21.12.2012 12:53

Drodzy Państwo. To była pierwsza tego typu inicjatywa klubu i miejmy nadzieję, że nie ostatnia. Zawodnicy bardzo chętnie wzięli udział w akcji zarówno Ci mali, jak i seniorzy. Swoją drogą faktycznie dla młodszych było to niesamowite przeżycie móc spędzić trochę czasu ze swoimi idolami. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, który skłania nas do refleksji. W Jastrzębiu jest mnóstwo osób, które potrzebują pomocy. Nieważne kto pomaga, nieważne za ile, liczy się gest i chęci. Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie oczywiście w miarę swoich możliwości dołożył małą cegiełkę w postaci paczki świątecznej dla MOPSu i miejmy nadzieję, że dzięki temu zachęci inne kluby do tego typu działań.

franc21.12.2012 12:41

Nie ważne czy to finansował klub, czy sami zawodnicy, ważne że taka akcja miała miejsce.Jest to super sprawa,że jakby nie patrzeć osoby rozpoznawalne nie tylko w naszym mieście udzielają się charytatywnie, no i te dumne miny tych maluchów ze mogą pomóc swoim kolegom. No panie Grodecki teraz może cos od JW dorzucicie.

emeryt21.12.2012 10:33

ja też pomogłem i nikt nie robił mi fotek -ludzie patrzcie ja pomagam z klubowych pieniędzy !!

Pokaż wszystkie opinie (16)