Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 grudnia 2012

Zespół Szkół nr 6 nagrodzony w Korei Południowej

Zespół Szkół nr 6 nagrodzony w Korei Południowej
fot. ZS nr 6

Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego został nagrodzony za całokształt swojej działalności w zakresie innowacyjności w I Światowym Konkursie "World Inventor Award Festival 2012" w Korei Południowej.

Między 12 a 18 grudnia delegacja szkoły gościła w Seulu stolicy Korei Południowej, gdzie podczas uroczystej gali odebrała nagrodę za działalność i innowacyjne pomysły skierowane do osób upośledzonych i niepełnosprawnych. - To ogromny sukces szkoły, dużej grupy nauczycieli i uczniów, których praca przyczyniła się do uzyskania tego zaszczytnego tytułu - cieszą się władze szkoły.

- Droga do seulskiej nagrody była długa i wymagała dużo wysiłku wielu osób w szkole. Należało przygotować specjalną aplikację, w której zawarte zostały informacje o wszystkich nagrodach, które „Sobieski” zdobył w ostatnich dwóch latach. Następnie specjalnie powołany zespół międzynarodowych jurorów ocenił zasługi i przyznał nagrody w 15 kategoriach dla wybitnych instytucji z całego świata - wyjaśniają władze szkoły.

Swoje osiągnięcia na I Światowym Konkursie "World Inventor Award  Festival 2012" prezentowały instytucje z takich państw jak: Korea, Taiwan, Węgry, Hiszpania, Kanada, Hong Kong, Indie, Irak, Egipt, Iran, Filipiny, Arabia Saudyjska, Tajlandia, Malezja, Chiny, Indonezja, Stany Zjednoczone i Chorwacja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6: Szkoła językami stoi ZS nr 6: Szkoła językami stoi

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
absolwent22.12.2012 16:40

Gratulacje dla ZS6, to niewiarygodne jak ta szkoła się rozwinęła w ostatnich kilku latach. Powodzenia i trzymam kciuki .

Olek22.12.2012 14:40

jedna zwrotka z hymnu szkolnego:Wraz z duchem króla przez trzy dekady,
Daliśmy wielu problemom rady.
Wiatry historii nami targały,
Lecz mocne mury to wytrzymały.

Olek22.12.2012 14:34

Jak jest w sercu i duszy Duch Boży to wszystko się dobrze ułoży.Proszę powstać i odśpiewać hymn szkolny.Cieszą się władze szkoły i fani "Sobieskiego". Powodzenia w dalszym życiu młodzi.Jestem z Wami.

krzychukrzychu22.12.2012 0:33

Nie bądźmy hipokrytami. Lech Kaczyński to niedoceniany Patriota, który jako jeden z niewielu polityków w Europie miał odwagę postawić się Putinowi. Jednak na podobieństwach pomiędzy wydarzeniami z 1683, a z 2008 roku się kończy.
Lech Kaczyński uczynił wiele wspaniałych rzeczy, ale do sukcesu ZS6 nie mógł przyłożyć ręki.

Tr21.12.2012 23:53

Gratuacje dla Wszystkich ze Szkoły Sobieskiego :)

nobody21.12.2012 20:56

Olek, a te bzdety o Kaczyńskim to już szczyt głupoty.

do Olek21.12.2012 20:51

Też tak uważam, nawiedzony jesteś człowieku :-)

Pokaż wszystkie opinie (15)