Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 grudnia 2012

Święta w areszcie. Powodem alkohol i narkotyki

Święta w areszcie. Powodem alkohol i narkotyki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z wtorku na środę na ulicy Wielkopolskiej policjanci interweniowali wobec agresywnej kobiety, która wykrzykiwała wulgarne słowa i wchodziła na ulicę, wprost pod nadjeżdżające samochody. 

Policjanci prosili kobietę, żeby nie wychodziła na jezdnię i zachowywała się spokojnie, ale ta lekceważyła wielokrotne wezwania policjantów .

- W związku z zagrożeniem, jakie stwarzała dla siebie i innych osób, została doprowadzona do wytrzeźwienia. W komendzie sprawdzony został stan trzeźwości kobiety. Wodzisławianka miała w organizmie ponad dwa promile. Po chwili do komendy z odsieczą przyszedł mężczyzna, który wcześniej towarzyszył 25-latce - relacjonują policjanci. 

Jastrzębianin zaczął kopać i uderzać pięściami w drzwi budynku, nie reagując na polecenia wydawane przez policjantów. Okazało się, że 26-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila.

Ponadto, po przeprowadzeniu kontroli osobistej, stróże prawa ujawnili u niego woreczek z blisko gramem marihuany. O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków grożą mu 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ad28.12.2012 12:00

"Klam, klam zawsze cos zostanie" Joseph Goebbels

Babolo27.12.2012 17:42

A może tym się zajmie radny Tarasiewicz bo to jego okręg wyborczy.
Na tej ulicy jest strach mieszkać!!!

romcio i julcia27.12.2012 15:42

Po mojemu to jest bardzo romantyczna historia.Policja zamknęła mu ukochaną a on z miłości do niej zrobił wszystko żeby być z nią, czy to nie świadczy o prawdziwej miłości? I to w dzisiejszych czasach

mk27.12.2012 15:32

Głupek roku...

słowik27.12.2012 15:06

Jak świętować to na całego, a co będą sobie żałować!!!!!!!