Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 grudnia 2012

Święta w areszcie. Powodem alkohol i narkotyki

Święta w areszcie. Powodem alkohol i narkotyki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z wtorku na środę na ulicy Wielkopolskiej policjanci interweniowali wobec agresywnej kobiety, która wykrzykiwała wulgarne słowa i wchodziła na ulicę, wprost pod nadjeżdżające samochody. 

Policjanci prosili kobietę, żeby nie wychodziła na jezdnię i zachowywała się spokojnie, ale ta lekceważyła wielokrotne wezwania policjantów .

- W związku z zagrożeniem, jakie stwarzała dla siebie i innych osób, została doprowadzona do wytrzeźwienia. W komendzie sprawdzony został stan trzeźwości kobiety. Wodzisławianka miała w organizmie ponad dwa promile. Po chwili do komendy z odsieczą przyszedł mężczyzna, który wcześniej towarzyszył 25-latce - relacjonują policjanci. 

Jastrzębianin zaczął kopać i uderzać pięściami w drzwi budynku, nie reagując na polecenia wydawane przez policjantów. Okazało się, że 26-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila.

Ponadto, po przeprowadzeniu kontroli osobistej, stróże prawa ujawnili u niego woreczek z blisko gramem marihuany. O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków grożą mu 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ad28.12.2012 12:00

"Klam, klam zawsze cos zostanie" Joseph Goebbels

Babolo27.12.2012 17:42

A może tym się zajmie radny Tarasiewicz bo to jego okręg wyborczy.
Na tej ulicy jest strach mieszkać!!!

romcio i julcia27.12.2012 15:42

Po mojemu to jest bardzo romantyczna historia.Policja zamknęła mu ukochaną a on z miłości do niej zrobił wszystko żeby być z nią, czy to nie świadczy o prawdziwej miłości? I to w dzisiejszych czasach

mk27.12.2012 15:32

Głupek roku...

słowik27.12.2012 15:06

Jak świętować to na całego, a co będą sobie żałować!!!!!!!