Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
2 stycznia 2013

W czwartek spotkanie wolontariuszy WOŚP

W czwartek spotkanie wolontariuszy WOŚP

3 stycznia odbędzie się spotkanie dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poruszone zostaną m.in. kwestie bezpieczeństwa oraz prawa i obowiązki wolontariusza.

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 przy ulicy Śląskiej. Obecność jest obowiązkowa - jeśli ktoś nie może w nim uczestniczyć proszony jest o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły nie później niż 3 stycznia.

Osoby z nazwiskami od A do J - spotkanie o 16:30

Osoby z nazwiskami od K do Ż - spotkanie o 18:00

- Wolontariusze dowiedzą się podstawowych zagadnień związanych z prawnymi aspektami prowadzenia zbiórki, czyli na przykład gdzie można stać z puszką, a gdzie nie; dlaczego nie powinno się namawiać przechodniów do wrzucenia datku, itp. Ponadto na spotkaniu będą obecni przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej, którzy przybliżą zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa i odpowiedzialności za zebrane pieniądze - informuje sztab WOŚP w Jastrzębiu-Zdroju.

Osoby niepełnoletnie będą musiały przyjść z rodzicem lub opiekunem. Będą oni musieli podpisać stosowne oświadczenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!