Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 stycznia 2013

JSW z umową na 700 mln zł na sprzedaż węgla

JSW z umową na 700 mln zł na sprzedaż węgla

Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała z umowę na sprzedaż węgla energetycznego w latach 2013-2015. Kontrahentem JSW jest EDF Paliwa.

Jak wyjaśnia JSW, szacunkowa wartość netto umowy do końca jej obowiązywania wynosi około 700 mln zł. Łączna szacunkowa wartość umowy oraz obrotów handlowych w ciągu 12 miesięcywyniesie około 944 mln zł.

Spółka EDF Paliwa zajmuje się dostawą różnego rodzaju paliw produkcyjnych - węgla i biomasy do elektrowni i elektrociepłowni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zanotowała wzrost kosztów JSW zanotowała wzrost kosztów

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
??03.01.2013 5:28

co to za spółeczka i kto ją stworzył? Po co ten pośrednik? Czy JSW nie moze sprzedawać węgla bezpośrednio elektrowniom, musi był jakaś spółka po drodze?