Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 stycznia 2013

Straż Pożarna: Fajerwerki zapaliły balkon i drzewa

W Sylwestra i Nowy Rok straż pożarna nie ustrzegła się noworocznych interwencji. Atmosfera zabawy zakłóciła niektórym jastrzębianom zdrowy rozsądek.

Straż Pożarna wzywana była do pożaru balkonu w jednym z bloków przy ulicy Kusocińskiego. Powodem była nieostrożność obchodzenia się petardami. Na tej samej ulicy zapaliły się też tuje. Drzewka zapaliły się również przy ul. Truskawkowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hihi03.01.2013 4:27

Toż to istna dzicz z rzucaniem zapalonych elementów.Nie patrzą co jest na dole,bardzo jestem zadowolony jak rzuca na swój samochód,oj mam radochę,,,