Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
3 stycznia 2013

Będzie kolejny Slalom Rodzinny w Istebnej

Będzie kolejny Slalom Rodzinny w Istebnej
fot. UM Jastrzębie

10 lutego jastrzębianie ponownie będą mogli wziąć udział w Slalomie Rodzinnym o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. To już szósta edycja tej imprezy.

Slalom jak zwykle odbędzie się w Istebnej na wyciągu "Złoty Groń". Zawody będą podzielone na kategorie wiekowe: dzieci, młodzież i dorosłych (kilka kategorii wśród dorosłych). Zostanie również zachowany podział na kobiety i mężczyzn. Osoby niepełnoletnie będą musiały w dniu zawodów znajdować się pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Przewidziane jest miejsce dla 140 zawodników.

Zapisywać można się w siedzibie MOSiR w pokoju 6 do piątego lutego lub telefonicznie pod numerem 32 4718 614 (wewnętrzny 24). Wpisowe to 20 zł dla dorosłych i 10 zł dla dzieci i młodzieży (rocznik 1994 i młodsi - na podstawie legitymacji szkolnej).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Z OWN "wyszło" dziesięć leżaków Z OWN "wyszło" dziesięć leżaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!