Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 stycznia 2013

190 tys. złotych na rozwój hokeja w Jastrzębiu

190 tys. złotych na rozwój hokeja w Jastrzębiu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie otrzymał ponad 190 tysięcy złotych na zadanie "Silni z natury - Jastrzębie miastem hokeja". Pieniądze z dotacji zostaną przeznaczone m.in. na organizację meczów i turniejów towarzyskich.

Zdobywcy Pucharu Polski otrzymali już dotację z Urzędu Miasta. Pozyskana kwota pokryje również część kosztów związanych z udziałem seniorów JKH w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokejowej i Pucharu Polski w 2013 roku.

Prezydent miasta, Marian Janecki, zapowiedział również, że hokeiści, którzy niedawno zdobyli Puchar Polski otrzymają stypendia za osiągnięcia sportowe. Jednak aby formalnie wszystko się zgadzało, władze klubu muszą najpierw zgłosić pojedynczych zawodników i zgłosić wniosek o przyznanie stypendium.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Gość07.01.2013 15:14

PUCHAR już mamy na MISTRZA POLSKI czekamy JKH JKH !!!

do fsdfa07.01.2013 8:36

Ty sobie lepiej rozwiąż supełek z dopływem tlenu do mózgu. PS: dlaczego swoje spostrzezenia wypisujesz TYLKO w internecie, a w życiu realnym już cię na to nie stać?

fsdfa07.01.2013 0:54

rozwiazac giekse (celowo pisane z malej) ten okregowy klub kopaczy i kase ktora sie zaoszczedzi przeznaczyc na hokej lub nawet moze byc na szachy lub bierki... wiecej pozytku bedzie...

do Jan 06.01.2013 10:35

Hokej od kilku lat dostaje najwiekszą dotacje na sport.Ale cos chyba jest nie tak ba ta CZARNA z komisji sportu ostatnio na hokej nie chodzi

GKS05.01.2013 10:49

Oglądałem naszych super!

Gość05.01.2013 10:48

Na jakim poziomie stoi piłka?kto ogląda skoki oprócz polaków finów i austriaków?W Jastrzębiu hokej się podoba skoro na kążdym meczu ponad tysiąc ludzi i ok.200 przyjezdnych.Ja miałem przyjemność ooglądać wiadomości wieczorne gdzie mówili o naszym mieście dzięki hokeistom.

Jan05.01.2013 8:54

Potrzeba było sukcesu aby włodarze miasta przejrzeli na oczy i dali dotacje na hokej w naszym mieście.

Pokaż wszystkie opinie (19)