Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 stycznia 2013

W końcu jest nowy komendant Straży Miejskiej

W końcu jest nowy komendant Straży Miejskiej
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Grzegorz Osóbka został mianowany na stanowisko komendanta Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Od 1 stycznia pełni tę funkcję oficjalnie, wcześniej  od września 2012 tymczasowo pełnił obowiązki komendanta.

- Stanowisko to otrzymał w ramach awansu zawodowego. W poprzednich latach był zastępcą komendanta, a następie pełniącym obowiązki komendanta - informuje Urząd Miasta.

Przypomnijmy, że wcześniejszy komendant Marek Wróbel nie złożył w wymaganym terminie oświadczenie majątkowego. W skutek tego, według prawa pracodawca (czyli Urząd Miasta) zobligowany jest do rozwiązania umowy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mieszkanka07.01.2013 10:54

Wiedziałam.. Gratulacje ;)