Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 stycznia 2013

Sprawca napadu na jubilera już stanął przed sądem

Jeden ze sprawców napadu na sklep jubilerski na osiedlu Gwarków staną już przed wymiarem sprawiedliwości. Na wniosek śledczych oraz prokuratora, Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 24-letniego rybniczanina.

Przypomnijmy, w ubiegły czwartek 24-letni rybniczanin wraz z drugim mężczyzną dokonał kradzieży złotych łańcuszków ze sklepu jubilerskiego mieszczącego się przy Osiedlu Gwarków. Straty zostały oszacowane na 50 tysięcy złotych. 

Jeden ze sprawców wpadł w ręce policjantów dzięki współpracy żorskich i jastrzębskich policjantów. 

Rybniczanin w środę usłyszał zarzut, natomiast w czwartek w południe stanął przed sądem. Na wniosek śledczych oraz prokuratora, sąd zastosował wobec 24-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policja wciąż poszukuje drugiego ze sprawców.

Zobacz też: Napad na jubilera. Ukradli biżuterię za 50 tys. zł

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wieczorna kradzież w lombardzie Wieczorna kradzież w lombardzie

Uwaga na zanieczyszczone pożywienie w sklepie! Uwaga na zanieczyszczone pożywienie w sklepie!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!