Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 stycznia 2013

Ofiara zatrucia alkoholem trafiła do Jastrzębia

W sobotę po południu do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju trafiła mieszkanka Żor, która zatruła się alkoholem z niewiadomego pochodzenia. To kolejne zatrucie w ostatnim czasie.

52-letnia kobieta najprawdopodobniej piła alkohol z Czech. Policja znalazła w jej domu trzy puste butelki, w tym jedną z czeską etykietą. Butelki trafiły do rybnickiego Sanepidu, gdzie zostaną zbadane.

Jak informuje Radio90, stan kobiety przywiezionej do Jastrzębia pogarszał się, dlatego zdecydowano o przewiezieniu jej do Sosnowca. Mieszkanka Żor jest w ciężkim stanie. Zajmują się nią specjaliści z Regionalnego Ośrodka Ostrych Zatruć.

Policjanci apelują do mieszkańców o niespożywanie alkoholu niewiadomego pochodzenia,  spożycie mentanolu grozi utratą wzroku, a nawet śmiercią.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Izba przyjęć, czyli na skróty do specjalisty? Izba przyjęć, czyli na skróty do specjalisty?

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
penis07.01.2013 15:11

w Jastrzębiu ze złamaniem palca stan zdrowia w szpitalu sie nawet pogarsza - legalna umieralnia