Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
7 stycznia 2013

MBP i czytelnicy będą mogli testować e-czytelnię

Miejska Biblioteka Publiczna uzyskała testowy dostęp do elektronicznych wersji publikacji z bazy ibuk.pl. Czytelnię w wersji online będą mogli przetestować również czytelnicy. 

Z ebooków będzie można korzystać na miejscu w Bibliotece Głównej oraz we wszystkich filiach, a także otrzymać hasło do zdalnego logowania i otworzyć ebooka na swoim własnym, domowym komputerze. 

Serwis ibuk.pl to pierwsza i największa czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Do dyspozycji czytelników będą także leksykony, słowniki oraz publikacje w języku angielskim i niemieckim.

Test rozpocznie się 25 stycznia, a zakończy 27 lutego 2013 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Związkowcy jadą na Warszawę JSW: Związkowcy jadą na Warszawę

Protest żółtych kamizelek w siedzibie JSW Protest żółtych kamizelek w siedzibie JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!