Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
8 stycznia 2013

Finał WOŚP już w niedziele. Zobacz program

Finał WOŚP już w niedziele. Zobacz program
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Już 13 stycznia w naszym mieście odbędzie się 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypominamy, co będzie się wtedy działo. Szersze informacje można również znaleźć na wospwjastrzebiu.pl.

Główna część tegorocznego WOŚP odbywać się będzie na hali Omega przy ulicy Harcerskiej. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp jest oczywiście wolny, ale liczba miejsce, ze względu na objętość hali, jest ograniczona.

Koncerty rozpocznie Letni Chamski Podryw. Po nim zagrają Ibrorn Faith, Imperial Sin, Aurora Breath, Fenik oraz Psy Wojny. O 20:10 przewidziane jest "światełko do nieba" (tym razem będzie to pokaz fajerwerków), a zaraz po nim o godzinie 20:40 odbędzie się koncert głównej gwiazdy - zespołu Coma.

Wielka Orkiestra zawita również do Galerii Jastrzębie, gdzie prezentować się będą jastrzębskie szkoły. Nie zabraknie również licytacji i konkursów.

W Miejskim Ośrodku Kultury od 11:00 wystawiane będą spektakle dla dzieci. Natomiast na parkingu przed budynkiem MOK będzie można zobaczyć pokazy jazdy konnej, straży pożarnej, pokazy grupy rekonstrukcyjnej Wojska Polskiego czy pokaz samochodów terenowych i motocykli wyścigowych.

Dzień przed Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w klubie Explozja odbędzie się WOŚP BiforParty. Zagrają Peerka, Yuras, Bisz (B.O.K.), WuWunio, Dj Cube & DJ Tuniziano & DJ Laik. Wejściówki po 15 złotych.

Aktualnie trwaja też internetowe aukcje WOŚP. Na aukcjach znajdują się m.in. koszulki siatkarzy Jastrzębskiego Węgla, gadżety JSW, klubu hokejowego oraz GKS-u 1962.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
AnonimowyAndrzej12.01.2013 11:49

Polaczki... Jak zwykle szukacie dziury w całym. :)

won10.01.2013 11:52

nie dam ani grosdza żebrakom, wolę dać potrzebującym, a nie finansować Owsika i jego żony, którzy zarabiają po 4000 na miesiąc dzięki te ściepie plus premie.

Do jo09.01.2013 11:54

Bardzo dziękujemy za dołożenie do WOŚP........Gdyby nie to to by nie było takiej super gwiazdy jak Coma.......

jo09.01.2013 6:14

Z tego co słyszałem to miasto dokłada kilkadziesiat tysięcy, więc nie narzekajcie. Bielsko-Biała nic nie dołożyła i w sumie mieli rację.

koko08.01.2013 20:26

O meczu decyduję PZPS i polsat. Klub, aby przełożyć musi podać powód, a "bo wośp chce na naszej hali imprezę zrobić" się nie zalicza

Do bm08.01.2013 18:33

To meczu nie idzie przelożyć?
To w końcu dla kogo jest ta hala wybudowana,dla miasta i jego mieszkańców czy dla siatkarzy spod szyldu JSW???

Gość08.01.2013 17:09

13 pomarańcze grają... Mecz miał byc chyba 12 ale przenieśli na 13... Dzięki !!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (9)