Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 stycznia 2013

Uczniowie z ZS nr 2 w finale olimpiady logistycznej

Troje uczniów z Jastrzębia dotarło do finału V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Uczniowie z ZS nr 2 znaleźli się wśród 62 finalistów.

Wcześniej reprezentanci naszego miasta pokonali ponad siedmiotysięczną konkurencję, by zapewnić sobie miejsce w ostatnim etapie turnieju wiedzy logistycznej, organizowanego przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

Finał konkursu odbędzie się 15 marca 2013 roku w siedzibie WSL. Uczniowie będą mieli do rozwiązania  różne zadania, a do zdobycia bezpłatne studia i inne cenne nagrody rzeczowe, a także praktyki, staże, a nawet pracę w renomowanych firmach logistycznych.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania to jedyny w Polsce turniej tematyczny z dziedziny logistyki, którego laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu  zawodowego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W  ZS 2 stawiają na umiejętności językowe W ZS 2 stawiają na umiejętności językowe

Gość z Indii w Jastrzębiu. Co mu się tu podoba? Gość z Indii w Jastrzębiu. Co mu się tu podoba?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!