Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 stycznia 2013

Uwaga: zmiana w rozkładzie jazdy linii 121 i 128A

Uwaga: zmiana w rozkładzie jazdy linii 121 i 128A
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Międzygminny Związek Komunikacyjny wprowadzi drobne zmiany w rozkładzie linii 128A i 121. Nowy rozkład będzie obowiązywał od 14 stycznia.

Po zmianie autobusy linii 128A, które startują z przystanku Golasowice skrzyżowanie o godzinie 16:30, będą odjeżdżać z tego przystanku o 16:40. Dodatkowo odcinek między przystankami Pawłowice mleczarnia i KWK Pniówek zostanie wyłączony z trasy autobusu.

Zmianie ulegną również niektóre godziny odjazdów z przystanków Pawłowice piekarnia, KWK Pniówek, Golasowice skrzyżowanie.

Od 14 stycznia zmienią się godziny odjazdu linii 121. W dni robocze nastąpi wydłużeniu kursu o godzinie 15:40 z przystanku "KWK Pniówek" w kierunku Mizerowa. Ponadto w dni robocze nauki szkolnej kurs z przystanku "KWK Pniówek" z godziny 6:35 zostanie przesunięty na 6:30, a w dni robocze wolne od nauki kurs z przystanku "KWK Pniówek" godziny 6:38 zostanie przesunięty na 6:33.

Aktualny rozkład jazdy można zawsze sprawdzić na stronie MZK lub klikając w link na stronie głównej JastrzebieOnline.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!