Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
9 stycznia 2013

Uwaga: zmiana w rozkładzie jazdy linii 121 i 128A

Uwaga: zmiana w rozkładzie jazdy linii 121 i 128A
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Międzygminny Związek Komunikacyjny wprowadzi drobne zmiany w rozkładzie linii 128A i 121. Nowy rozkład będzie obowiązywał od 14 stycznia.

Po zmianie autobusy linii 128A, które startują z przystanku Golasowice skrzyżowanie o godzinie 16:30, będą odjeżdżać z tego przystanku o 16:40. Dodatkowo odcinek między przystankami Pawłowice mleczarnia i KWK Pniówek zostanie wyłączony z trasy autobusu.

Zmianie ulegną również niektóre godziny odjazdów z przystanków Pawłowice piekarnia, KWK Pniówek, Golasowice skrzyżowanie.

Od 14 stycznia zmienią się godziny odjazdu linii 121. W dni robocze nastąpi wydłużeniu kursu o godzinie 15:40 z przystanku "KWK Pniówek" w kierunku Mizerowa. Ponadto w dni robocze nauki szkolnej kurs z przystanku "KWK Pniówek" z godziny 6:35 zostanie przesunięty na 6:30, a w dni robocze wolne od nauki kurs z przystanku "KWK Pniówek" godziny 6:38 zostanie przesunięty na 6:33.

Aktualny rozkład jazdy można zawsze sprawdzić na stronie MZK lub klikając w link na stronie głównej JastrzebieOnline.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

11 i 12 listopada autobusy jeżdżą jak w niedzielę 11 i 12 listopada autobusy jeżdżą jak w niedzielę

W piątek będzie mniej kursów autobusowych W piątek będzie mniej kursów autobusowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!