Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
9 stycznia 2013

Można otrzymać pieniądze na studia podyplomowe

Można otrzymać pieniądze na studia podyplomowe
fot. sxc.hu

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju poinformował, że można składać wnioski na sfinansowanie kosztów studiów podyplomowych.

Pieniądze może otrzymać osoba, która jest zarejestrowana w urzędzie pracy jako bezrobotna lub jako poszukująca pracy. O dofinansowanie mogą się starać również osoba wykonująca inną pracę zarobkową lub działalność gospodarczą w wieku 45 lat i powyżej zainteresowana pomocą w rozwoju zawodowym, po zarejestrowaniu się w urzędzie jako poszukująca pracy.

Można otrzymać nawet 100 proc. kosztów swoich studiów podyplomowych, jednak nie więcej niż 300 proc. przeciętnego wynagrodzenia.

Każdy, kto jest zainteresowany dofinansowaniem, powinien złożyć niezbędne dokumenty, które można pobrać ze strony PUP. Tam również można znaleźć wszystkie szczegóły i zasady przyznawania pieniędzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Mniejszy zysk, większe koszty wydobycia węgla JSW: Mniejszy zysk, większe koszty wydobycia węgla

JSW wyda w najbliższym czasie prawie 7,5 mln zł JSW wyda w najbliższym czasie prawie 7,5 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!