Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
9 stycznia 2013

Strażacy dla WOŚP. Wylicytuj dzień służby

Strażacy dla WOŚP. Wylicytuj dzień służby
fot. M. Juraszczyk/KMPSP Jastrzębie-Zdrój

Komenda Miejska Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju postanowiła pomóc podopiecznym fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawi na aukcję dzień służby w jastrzębskiej jednostce PSP.

- W programie przewidujemy między innymi udział w zmianie służby, zapoznanie ze sprzętem będącym na wyposażeniu jednostki, udział w ćwiczeniach pożarniczych, ratownictwa wysokościowego, ćwiczeniach z użyciem psów ratowniczych, a także udział w ewentualnej akcji - wyjaśniają strażacy.

Jak zapewniają, zwycięzca aukcji będzie miał możliwość uzgodnienia wszystkich szczegółów dotyczących przebiegu służby oraz możliwości jej dostosowania do indywidualnych oczekiwań.

Odbycie służby zostanie potwierdzone wydaniem stosownego certyfikatu. - Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń i zachęcamy do udziału w licytacji - mówią strażacy.

Cena wywoławcza Dnia Służby w Straży Pożarnej wynosiła 30 złotych, ale już pierwszego dnia została podbita do 1100 złotych. Aukcje można licytować tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
magda 14.01.2013 14:40

Ty bzzzyku ! Twoja opinia jest tyle samo warta, co twoja ortografia. Ha, ha :-)

bzzzzzzzz09.01.2013 19:52

haha wielka mi atrakcja bedziesz siedzial i gotowal im obiad bo oni nic nie robia albo ściagniecie kotka z drzewa wow mażenie 99% polakow buhaha

;)09.01.2013 15:20

A jak wylicytuje i bedzie akcja to bede mógł tez gasic pozar? :D Uratuje komuś życie i bede bohaterem!

Manio1409.01.2013 11:49

Muszę namówić tatę aby wygrał licytację i będę strażakiem!!!

mamis09.01.2013 10:56

bardzo fajna inicjatywa, popieram, moze nawet wezme udział w głosowaniu