Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
9 stycznia 2013

Szukają najemcy dla kawiarni w Domu Zdrojowym

Szukają najemcy dla kawiarni w Domu Zdrojowym
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje nowego najemcy dla kawiarni mieszczącej się w Domu Zdrojowym. Umowa z poprzednim wynajmującym wygasa 14 lutego 2013 roku.

Nowych najemców MOK szuka w drodze przetargu. Okres dzierżawy wynosi trzy lata, czyli do 14 lutego 2016 roku.

Kawiarnia ma powierzchnię 224,46 m2. Jak informuje MOK kawiarnia nie posiada wyposażenia. Wykonawca będzie zatem zobowiązany na własny koszt wyposażyć lokal w sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania kawiarni.

- Jako jedyne kryterium oceny i wyboru ofert przyjmuje się kryterium najkorzystniejszej ceny – czytamy w dokumentach przetargowych.

Kawiarnia usytuowana jest w atrakcyjnym miejscu. Zwłaszcza latem do Parku Zdrojowego przychodzi wiele osób, które biorą udział w licznych imprezach. Jednak w okresie zimowym park i okolice Domu Zdrojowego są miejscem o wiele mniej atrakcyjnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Park Zdrojowy zostanie odnowiony Park Zdrojowy zostanie odnowiony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
only09.01.2013 16:06

Park trzeba powiększyć w kierunku północny, są tam tylko chaszcze i rury ciepłownicza. Posadzić drzewka, zrobić mostek nad Jastrzębianką no i jakąś atrakcję całoroczną na miarę nazszych mozliwości, może mini skansen z pokazami n.p. wykorzystać rzekę do napędzania młyna, (widziałem coś takiego w Czechach) albo n.p. zagrodę z pawiami *jak w Karwinie) albo bażanciarnię, albo stawek zrobić albo jakiś obiekt sportowy.....
Tak sobie gdybam, ze coś takiego bym zrobił na miejscu radnych = powiększyłbym park i basen w tamtym rejonie...

Frania09.01.2013 11:52

A stary najemca już tego nie chce wynajmować?

hej09.01.2013 11:51

Latem sporo osób przychodzi, ale już wiosną, zima i jesienią - PRAWIE NIKT.