Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
14 stycznia 2013

Jastrzębianie bawili się w Białce Tatrzańskiej

Jastrzębianie bawili się w Białce TatrzańskiejZobacz więcej zdjęć
fot. Tom Tom

W miniony weekend grupa pięćdziesięciu jastrzębian wybrała się na wycieczkę do Białki Tatrzańskiej. Zjeżdżali na nartach, bawili się przy góralskiej muzyce i zażywali kąpieli w basenach termalnych.

Był to kolejny wyjazd w ramach "Jastrzębskich wypadów do Białki Tatrzańskiej". Od piątku do niedzieli jastrzębianie mieli okazję korzystać z tras narciarskich. - Wspaniała zimowa aura, która dzięki intensywnym opadom śniegu pozwoliła nam wreszcie poczuć, że jest zima! Miękki puch pod deskami to jest to, na co każdy narciarz czeka - mówią organizatorzy.

W sobotę uczestnicy wycieczki bawili się przy góralskiej muzyce, zajadając regionalną kuchnię. W ostatni dzień część jastrzębian skorzystała z chwili relaksu i zanużyła się basenach termalnych w Termie Bania. Pozostali zostali jednak na stokach i wykorzystali ostatnie chwile zimowej szaleństwa.

Kolejny wyjazd odbędzie się 1 lutego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!