Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 stycznia 2013

Na ul. Gagarina 6-latka wpadła pod koła samochodu

Na ul. Gagarina 6-latka wpadła pod koła samochodu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę doszło do potrącenia dziecka na ulicy Gagarina. Dziewczynka trafiła do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło na wysokości bloków socjalnych w Szerokiej. -  Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 6-letnia dziewczynka wbiegła wprost pod nadjeżdżającego forda focusa, którym kierował 26-letni mieszkaniec Jastrzębia. W wyniku zdarzenia, dziecko doznało ogólnych potłuczeń ciała i zostało przewiezione na dziecięcy oddział do rybnickiego szpita - informuje policja.

Dziewczynka pozostała na obserwacji w szpitalu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość16.01.2013 9:49

wiesz dlaczego tam stoja bo urzad miasta nie dal ziemi na rozbudowe parkingu przy bloku 108. gdzi emamy parkowac ?? 5 km od mieszkania?? ty sie zamieszkaj tam to zobaczysz a nie marudzisz ze stoimy na parkingu.....

Gość15.01.2013 7:28

Ja też muszę wbiegać na ulicę, bo na chodniku stoją zaparkowane samochody. Zapraszamy służby mundurowe na Wielkopolską w okolicy "Góralskiej Chaty". Patrole wola nic nie widzieć, ciekawe dlaczego?

Gość15.01.2013 0:25

Ogrodzenie lub płotki postawić i tyle

Janka14.01.2013 22:10

Ktoś powinien się za to wziąść,bo co jadę tamtędy to widzę biegające samowolnie dzieci bez nadzoru rodziców i to młodsze niż 6-latki.