Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
15 stycznia 2013

Kandydat PiS na premiera przyjedzie do Jastrzębia

Kandydat PiS na premiera przyjedzie do Jastrzębia
fot. piotrglinski.info.pl

W piątek 18 stycznia Jastrzębie odwiedzi profesor Piotr Gliński, kandydat na premiera Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2.

Prof. Piotr Gliński jest wykładową akademickim i ekologiem. Przez 6 lat był Przewodniczącym Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. 1 października 2013 Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło kandydaturę Piotr Glińskiego na premiera. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Posłowie PiS będą mieli gości Posłowie PiS będą mieli gości

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Gość17.01.2013 7:47

Witamy kandydata premiera Wolski.

Gość16.01.2013 14:59

Za to ryży ma prawo jazdy i mówił co sądzi o radarach i polskich drogach w kampanii wyborczej, a nastawiał ich multum, może dlatego, że ma konto w banku i dobrze liczy wirtualne pieniądze hipokryto

do Gość16.01.2013 9:06

Witamy pana z PiSu, a co tam u żony.. ups.. zapomniałem że Pan żony nie ma, a co tam u Kota? ups zapomniałem że kotek zdechł. a co pan sądzi o fotoradarach? ups zapomniałem, że pana to nie interesuje bo nie ma pan ani konta w banku, ani prawa jazdy. Do tego zapomni pan czasami połknąć psychotropy no i potem mamy dzień świra oraz stwierdzenie że nikt nas nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe. no i czasami widzisz wszędzie ZOMO, zamiast białych myszek.

Gość16.01.2013 0:39

do Gość:
witamy pana z Ruchu Palikota, może jointa? Czy mąż panu nie pozwala...?

do Gość15.01.2013 22:57

Boga nie ma, jest za to święty męczennik Lech Kaczyński

Mieczysław15.01.2013 21:02

Do Gościa:

Owszem te słowa się pojawiają ale cytuję Gościa: "niech z konstytucji wykreślą "BÓG" ze słów "Bóg, honor, ojczyzna"."- to nie jest prawdą.
Sąd nie odroczył rozprawy tylko oddalił pozew.

Gość15.01.2013 19:59

My z kumplami obaliliśmy dwie flaszki i postanowiliśmy zgłosić kandydaturę Janka na premiera. A co, nie wolno? Jak obalimy jeszcze flaszkę, to pomyślimy kto na prezydenta. Spotkanie z Jankiem organizujemy na ławce przed bramą cmentarza komunalnego. Zapraszamy.

Pokaż wszystkie opinie (18)