Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 stycznia 2013

Kandydat PiS na premiera przyjedzie do Jastrzębia

Kandydat PiS na premiera przyjedzie do Jastrzębia
fot. piotrglinski.info.pl

W piątek 18 stycznia Jastrzębie odwiedzi profesor Piotr Gliński, kandydat na premiera Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2.

Prof. Piotr Gliński jest wykładową akademickim i ekologiem. Przez 6 lat był Przewodniczącym Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. 1 października 2013 Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło kandydaturę Piotr Glińskiego na premiera. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

PiS zażądało ponownego przeliczenia głosów? PiS zażądało ponownego przeliczenia głosów?

Zaginął 35-letni jastrzębianin. Czy ktoś go widział? Zaginął 35-letni jastrzębianin. Czy ktoś go widział?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Gość17.01.2013 7:47

Witamy kandydata premiera Wolski.

Gość16.01.2013 14:59

Za to ryży ma prawo jazdy i mówił co sądzi o radarach i polskich drogach w kampanii wyborczej, a nastawiał ich multum, może dlatego, że ma konto w banku i dobrze liczy wirtualne pieniądze hipokryto

do Gość16.01.2013 9:06

Witamy pana z PiSu, a co tam u żony.. ups.. zapomniałem że Pan żony nie ma, a co tam u Kota? ups zapomniałem że kotek zdechł. a co pan sądzi o fotoradarach? ups zapomniałem, że pana to nie interesuje bo nie ma pan ani konta w banku, ani prawa jazdy. Do tego zapomni pan czasami połknąć psychotropy no i potem mamy dzień świra oraz stwierdzenie że nikt nas nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe. no i czasami widzisz wszędzie ZOMO, zamiast białych myszek.

Gość16.01.2013 0:39

do Gość:
witamy pana z Ruchu Palikota, może jointa? Czy mąż panu nie pozwala...?

do Gość15.01.2013 22:57

Boga nie ma, jest za to święty męczennik Lech Kaczyński

Mieczysław15.01.2013 21:02

Do Gościa:

Owszem te słowa się pojawiają ale cytuję Gościa: "niech z konstytucji wykreślą "BÓG" ze słów "Bóg, honor, ojczyzna"."- to nie jest prawdą.
Sąd nie odroczył rozprawy tylko oddalił pozew.

Gość15.01.2013 19:59

My z kumplami obaliliśmy dwie flaszki i postanowiliśmy zgłosić kandydaturę Janka na premiera. A co, nie wolno? Jak obalimy jeszcze flaszkę, to pomyślimy kto na prezydenta. Spotkanie z Jankiem organizujemy na ławce przed bramą cmentarza komunalnego. Zapraszamy.

Pokaż wszystkie opinie (18)