Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 stycznia 2013

Prowadził samochód mimo zakazu sądowego

Prowadził samochód mimo zakazu sądowego
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

15 lutego w godzinach rannych na ulicy Cieszyńskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego jastrzębianina. Okazało się, że mężczyzna miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

- Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Rover, który bardzo niepewnie zachowywał się na widok policyjnego patrolu. Stróże prawa przystąpili do legitymowania 28-letniego jastrzębianina. Już po chwili wyszedł na jaw powód nerwowego zachowania kierowcy - informuje policja.

Po sprawdzeniu policyjnej bazy danych okazało się, że jastrzębianin ma zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do 2017 roku. Teraz mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!