Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 stycznia 2013

W czwartek sesja nadzwyczajna. Tematem śmieci

W czwartek sesja nadzwyczajna. Tematem śmieci
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

17 stycznia odbędzie się II sesja nadzwyczajna Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój. Tematem będzie utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta.

Posiedzenie rozpocznie się o godz. 16.00. Radni chcą podjąć uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój.

Rada Miasta powina podjąć tą uchwałę do końca 2012 roku, jednak nie udało się tego zrobić na grudniowej sesji. Stary regulamin wygasł 1 stycznia i teraz nie obowiązują żadne przepisy w sprawie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy.

- Utrudnia to pracę nad wdrożeniem nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, a także egzekwowania przez służby porządkowe prawa miejscowego w zakresie porządku i czystości - czytamy w uzasadnieniu prezydenta miasta, który zwołał sesję.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Jest nowa koalicja w Radzie Miasta? Jest nowa koalicja w Radzie Miasta?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!