Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
16 stycznia 2013

W czwartek sesja nadzwyczajna. Tematem śmieci

W czwartek sesja nadzwyczajna. Tematem śmieci
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

17 stycznia odbędzie się II sesja nadzwyczajna Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój. Tematem będzie utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta.

Posiedzenie rozpocznie się o godz. 16.00. Radni chcą podjąć uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój.

Rada Miasta powina podjąć tą uchwałę do końca 2012 roku, jednak nie udało się tego zrobić na grudniowej sesji. Stary regulamin wygasł 1 stycznia i teraz nie obowiązują żadne przepisy w sprawie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy.

- Utrudnia to pracę nad wdrożeniem nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, a także egzekwowania przez służby porządkowe prawa miejscowego w zakresie porządku i czystości - czytamy w uzasadnieniu prezydenta miasta, który zwołał sesję.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W czwartek nowa Rada Miasta. Kto będzie przewodniczącym? W czwartek nowa Rada Miasta. Kto będzie przewodniczącym?

Prezydent bez zmian. Rada przemeblowana Prezydent bez zmian. Rada przemeblowana

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!