Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 stycznia 2013

Rodzice, 1 lutego rusza nabór dzieci do przedszkoli

Rodzice, 1 lutego rusza nabór dzieci do przedszkoli
fot. sxc.hu

1 lutego rusza nabór dzieci na rok szkolny 2013/2014 do Publicznych Przedszkoli w Jastrzębiu-Zdroju. Nabór potrwa do 28 lutego.

Jak informuje Urząd Miasta, karty zgłoszenia dziecka należy pobrać w sekretariacie przedszkola i złożyć osobiście tylko do jednego wybranego przedszkola.

- Nie ma znaczenia kolejność składania wniosków i kart, ponieważ wszystkie złożone wnioski będą rozpatrywane przez komisje rekrutacyjne po zakończeniu naboru -  wyjasnia UM. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w roku szkolnym 2013/2014 obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego mają dzieci 5 i 6-letnie tzn. roczniki 2008 i 2007, przy czym rodzice dzieci 6-letnich, które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne mają możliwość zapisania dziecka do I klasy szkoły podstawowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto poszukuje dyrektorów Miasto poszukuje dyrektorów

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!