Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
16 stycznia 2013

Rodzice, 1 lutego rusza nabór dzieci do przedszkoli

Rodzice, 1 lutego rusza nabór dzieci do przedszkoli
fot. sxc.hu

1 lutego rusza nabór dzieci na rok szkolny 2013/2014 do Publicznych Przedszkoli w Jastrzębiu-Zdroju. Nabór potrwa do 28 lutego.

Jak informuje Urząd Miasta, karty zgłoszenia dziecka należy pobrać w sekretariacie przedszkola i złożyć osobiście tylko do jednego wybranego przedszkola.

- Nie ma znaczenia kolejność składania wniosków i kart, ponieważ wszystkie złożone wnioski będą rozpatrywane przez komisje rekrutacyjne po zakończeniu naboru -  wyjasnia UM. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w roku szkolnym 2013/2014 obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego mają dzieci 5 i 6-letnie tzn. roczniki 2008 i 2007, przy czym rodzice dzieci 6-letnich, które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne mają możliwość zapisania dziecka do I klasy szkoły podstawowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstaje nowoczesna szkoła wraz z przedszkolem Powstaje nowoczesna szkoła wraz z przedszkolem

We wtorek odbył się happening przed Urzędem Miasta We wtorek odbył się happening przed Urzędem Miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!