Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
16 stycznia 2013

Policja zatrzymała dwóch poszukiwanych mężczyzn

Jastrzębianie w wieku 26 i 28 lat, którzy od dłuższego czasu są poszukiwani, zostali zatrzymani przez policjantów. Jeden z nich trafił już do zakładu karnego.

28-latek został zatrzymany wczoraj. Pod koniec zeszłego roku za mężczyzną został wydany list gończy. Jastrzębianin ma na swoim koncie kradzieże i niedługo stanie przed prokuratorem, który zadecyduje o jego dalszym losie.

26-letni mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany w poniedziałek. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu przez sąd karę. Jastrzębianin ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!