Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 stycznia 2013

Policja zatrzymała dwóch poszukiwanych mężczyzn

Jastrzębianie w wieku 26 i 28 lat, którzy od dłuższego czasu są poszukiwani, zostali zatrzymani przez policjantów. Jeden z nich trafił już do zakładu karnego.

28-latek został zatrzymany wczoraj. Pod koniec zeszłego roku za mężczyzną został wydany list gończy. Jastrzębianin ma na swoim koncie kradzieże i niedługo stanie przed prokuratorem, który zadecyduje o jego dalszym losie.

26-letni mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany w poniedziałek. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu przez sąd karę. Jastrzębianin ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!